ODE-3-120070-1012-01
Optidrive E3 Single Phase VFD Karta katalogowa
0,75 kW (1 HP), 7 A, 200-240 V, 1PH IP20 Przemienniki częstotliwości
Parametry wejściowe (znamionowe)
| Napięcie zasilające | 200-240 V |
| Liczba faz zasilających | 1 |
| Prąd zasilający ciągły | 9,3 A |
| Bezpieczniki lub wyłącznik nadprądowy (Typ B) | 16 A |
Parametry wyjściowe (znamionowe)
| Parametry wyjściowa silnikowego (znamionowa) | 0,75 kW (1 HP) |
| Napięcie wyjściowe | 0 – Napięcie zasilające |
| Prąd wyjściowy | 7 A |
Informacje o przewodach
| Maksymalny przekrój przewodu zasilającego | 8 mm² (0,01 sq in) |
| Maksymalny przekrój przewodu silnikowego | 8 mm² (0,01 sq in) |
| Maksymalna długość przewodu silnikowego | 100 m (328 ft) |
Fabryczne opcje obudowy
| Filtr EMC | Brak tranzystora hamowania |
| Tranzystor hamowania | Brak wewnętrznego tranzystora hamulcowego |
| Obudowa | IP20 |
| Wyświetlacz | LED |

Wymiary napędu
i
| Rozmiar | 1 |
| Wysokość | 173 mm (6,81 in) |
| Szerokość | 83 mm (3,27 in) |
| Głębokość | 123 mm (4,84 in) |
| Waga kg (funty) | 1 kg (2,2 lbs) |
| Mocowanie | 4 x M5 |

Wymiary w opakowaniu
i
| Wysokość | 165 mm (6,5 in) |
| Szerokość | 125 mm (4,92 in) |
| Głębokość | 235 mm (9,25 in) |
| Waga kg (funty) | 1,2 kg (2,65 lbs) |














