ODE-3-220105-1F42-01
Optidrive E3 Single Phase VFD Karta katalogowa
1,1 kW (1,5 HP), 10,5 A, 200-240 V, 1PH IP20 Przemienniki częstotliwości z filtrem EMC
Parametry wejściowe (znamionowe)
| Napięcie zasilające | 200-240 V |
| Liczba faz zasilających | 1 |
| Prąd zasilający ciągły | 14 A |
| Bezpieczniki lub wyłącznik nadprądowy (Typ B) | 20 A |
Parametry wyjściowe (znamionowe)
| Parametry wyjściowa silnikowego (znamionowa) | 1,1 kW (1,5 HP) |
| Napięcie wyjściowe | 0 – Napięcie zasilające |
| Prąd wyjściowy | 10,5 A |
Informacje o przewodach
| Maksymalny przekrój przewodu zasilającego | 8 mm² (0,01 sq in) |
| Maksymalny przekrój przewodu silnikowego | 8 mm² (0,01 sq in) |
| Maksymalna długość przewodu silnikowego | 100 m (328 ft) |
Fabryczne opcje obudowy
| Filtr EMC | Wbudowany filtr EMC |
| Tranzystor hamowania | Tranzystor hamowania wewnętrznego |
| Obudowa | IP20 |
| Wyświetlacz | LED |

Wymiary napędu
i
| Rozmiar | 2 |
| Wysokość | 221 mm (8,7 in) |
| Szerokość | 110 mm (4,33 in) |
| Głębokość | 150 mm (5,91 in) |
| Waga kg (funty) | 1,7 kg (3,75 lbs) |
| Mocowanie | 4 x M5 |

Wymiary w opakowaniu
i
| Wysokość | 234 mm (9,21 in) |
| Szerokość | 144 mm (5,67 in) |
| Głębokość | 260 mm (10,24 in) |
| Waga kg (funty) | 1,93 kg (4,25 lbs) |














