ODE-3-110043-101A
Optidrive E3 VFD Karta katalogowa
0,75 kW (1 HP), 4,3 A, 110-115 V, 1-3PH IP66 Outdoor bez przełączników Przemienniki częstotliwości
Parametry wejściowe (znamionowe)
| Napięcie zasilające | 110-115 V |
| Liczba faz zasilających | 1 |
| Prąd zasilający ciągły | 15,8 A |
| Bezpieczniki lub wyłącznik nadprądowy (Typ B) | 25 A |
Parametry wyjściowe (znamionowe)
| Parametry wyjściowa silnikowego (znamionowa) | 0,75 kW (1 HP) |
| Napięcie wyjściowe | 0 – Napięcie zasilające |
| Prąd wyjściowy | 4,3 A |
Informacje o przewodach
| Maksymalny przekrój przewodu zasilającego | 8 mm² (0,01 sq in) |
| Maksymalny przekrój przewodu silnikowego | 8 mm² (0,01 sq in) |
| Maksymalna długość przewodu silnikowego | 100 m (328 ft) |
Fabryczne opcje obudowy
| Filtr EMC | Brak wewnętrznego filtra EMC |
| Tranzystor hamowania | Brak tranzystora hamowania |
| Obudowa | IP66 Outdoor bez przełączników |
| Wyświetlacz | LED |

Wymiary napędu
i
| Rozmiar | 1 |
| Wysokość | 232 mm (9,13 in) |
| Szerokość | 161 mm (6,34 in) |
| Głębokość | 152 mm (5,98 in) |
| Waga kg (funty) | 2,3 kg (5,07 lbs) |
| Mocowanie | 4 x M4 |

Wymiary w opakowaniu
i
| Wysokość | 205 mm (8,07 in) |
| Szerokość | 210 mm (8,27 in) |
| Głębokość | 345 mm (13,58 in) |
| Waga kg (funty) | 2,9 kg (6,39 lbs) |














