ODE-3-140022-3F12
Optidrive E3 VFD Karta katalogowa
0,75 kW (1 HP), 2,2 A, 380-480 V, 3PH IP20 Przemienniki częstotliwości z filtrem EMC
Parametry wejściowe (znamionowe)
| Napięcie zasilające | 380-480 V |
| Liczba faz zasilających | 3 |
| Prąd zasilający ciągły | 3,5 A |
| Bezpieczniki lub wyłącznik nadprądowy (Typ B) | 6 A |
Parametry wyjściowe (znamionowe)
| Parametry wyjściowa silnikowego (znamionowa) | 0,75 kW (1 HP) |
| Napięcie wyjściowe | 0 – Napięcie zasilające |
| Prąd wyjściowy | 2,2 A |
Informacje o przewodach
| Maksymalny przekrój przewodu zasilającego | 8 mm² (0,01 sq in) |
| Maksymalny przekrój przewodu silnikowego | 8 mm² (0,01 sq in) |
| Maksymalna długość przewodu silnikowego | 100 m (328 ft) |
Fabryczne opcje obudowy
| Filtr EMC | Wbudowany filtr EMC |
| Tranzystor hamowania | Brak tranzystora hamowania |
| Obudowa | IP20 |
| Wyświetlacz | LED |

Wymiary napędu
i
| Rozmiar | 1 |
| Wysokość | 173 mm (6,81 in) |
| Szerokość | 83 mm (3,27 in) |
| Głębokość | 123 mm (4,84 in) |
| Waga kg (funty) | 1 kg (2,2 lbs) |
| Mocowanie | 4 x M5 |

Wymiary w opakowaniu
i
| Wysokość | 165 mm (6,5 in) |
| Szerokość | 125 mm (4,92 in) |
| Głębokość | 235 mm (9,25 in) |
| Waga kg (funty) | 1,2 kg (2,65 lbs) |














