ODE-3-420300-3042
Optidrive E3 VFD Karta katalogowa
7,5 kW (10 HP), 30 A, 200-240 V, 3PH IP20 Przemienniki częstotliwości
Parametry wejściowe (znamionowe)
| Napięcie zasilające | 200-240 V |
| Liczba faz zasilających | 3 |
| Prąd zasilający ciągły | 33,3 A |
| Bezpieczniki lub wyłącznik nadprądowy (Typ B) | 40 A |
Parametry wyjściowe (znamionowe)
| Parametry wyjściowa silnikowego (znamionowa) | 7,5 kW (10 HP) |
| Napięcie wyjściowe | 0 – Napięcie zasilające |
| Prąd wyjściowy | 30 A |
Informacje o przewodach
| Maksymalny przekrój przewodu zasilającego | 16 mm² (0,02 sq in) |
| Maksymalny przekrój przewodu silnikowego | 16 mm² (0,02 sq in) |
| Maksymalna długość przewodu silnikowego | 100 m (328 ft) |
Fabryczne opcje obudowy
| Filtr EMC | Brak wewnętrznego filtra EMC |
| Tranzystor hamowania | Tranzystor hamowania |
| Obudowa | IP20 |
| Wyświetlacz | LED |

Wymiary napędu
i
| Rozmiar | 4 |
| Wysokość | 420 mm (16,54 in) |
| Szerokość | 171 mm (6,73 in) |
| Głębokość | 212 mm (8,35 in) |
| Waga kg (funty) | 9,1 kg (20,06 lbs) |
| Mocowanie | 4 x M8 |

Wymiary w opakowaniu
i
| Wysokość | 340 mm (13,39 in) |
| Szerokość | 282 mm (11,1 in) |
| Głębokość | 560 mm (22,05 in) |
| Waga kg (funty) | 10,5 kg (23,15 lbs) |














